Aimee Foltak zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

AIMEE FOLTAK Z MIĘDZYKULTUROWEGO GIMNAZJUM Z”OTWARTY ŚWIAT” ZAKWALIFIKOWANA DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO  MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO  W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Z radością informujemy, że  Aimee Foltak  z klasy 2MG została zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego. Opiekunowie: William Goodman oraz Paul Minshull.

Serdecznie gratulujemy uczennicy oraz opiekunom naukowym!

Międzykulturowa Szkoła Podstawowa “Otwarty Świat” (World Around Intercultural Primary School) operates within a larger educational institution (Prywatne Akademickie Centrum Kształcenia) that has been operating in Krakow for over twenty years, and five years ago opened a primary school.