22

Sean Byrne (uczeń VII klasy) zakwalifikował się do drugiego etapu Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Uczeń Szkoły Podstawowej zakwalifikował do drugiego etapu Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów, r. szk. 2017/18 Sean Byrne (VII AM, opiekun: Joanna Szydełko)   Serdecznie gratulujemy Uczniowi i jego Nauczycielowi!

19

Sukcesy w konkursach przedmiotowych!

Z przyjemnością informujemy, że wielu uczniów naszych szkół zakwalifikowało się do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych organizowanych przez Małopolskie Kuratorium Oświaty.

Paź
25

Trwa rekrutacja na rok 2018/19!

Trwa rekrutacja na rok 2018/19 do kl.  I, II, IV i VII. Mamy jeszcze wolne miejsca. Serdecznie zapraszamy!

Sie
21

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/18 odbędzie się 4 września (poniedziałek) o godz. 10:30 w kinie „Kijów”.

Sie
09
Mar
19

Dzień Otwarty! / Open Day!

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Międzykulturowej Szkoły Podstawowej „World Around” im. Fryderyka Chopina, który odbędzie się w sobotę 25 marca o godzinie 12:00 w siedzibie szkoły przy ul. Sobieskiego 3.

16

Sukces Yevy Rybiny!

Z przyjemnością informujemy, że nasza uczennica Yeva Rybina zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego z języka angielskiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Paź
17

Rekrutacja 2017/2018

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy zapisy do pierwszej klasy Międzykulturowej Szkoły Podstawowej „World Around” na rok szkolny 2017/2018.