Mar

Dzień Otwarty! / Open Day!

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Międzykulturowej Szkoły Podstawowej „World Around” im. Fryderyka Chopina, który odbędzie się w sobotę 25 marca o godzinie 12:00 w siedzibie szkoły przy ul. Sobieskiego 3.

Sukces Yevy Rybiny!

Z przyjemnością informujemy, że nasza uczennica Yeva Rybina zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego z języka angielskiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Paź

Rekrutacja 2017/2018

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy zapisy do pierwszej klasy Międzykulturowej Szkoły Podstawowej „World Around” na rok szkolny 2017/2018.

Sie

Rozpoczęcie roku szkolnego!

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2016/17 odbędzie się 01 września (czwartek) o godz. 11:30 w kinie „Kijów”.

Sie

Obóz integracyjny

Serdecznie zapraszamy wszystkich pierwszoklasistów na obóz integracyjny, który odbędzie się w dniach 29.08 – 31.08. 2016 r. w Zakrzowie koło Wadowic.

Sty

Illia Smyrnov w etapie wojewódzkim

Nasz uczeń, Illia Smyrnov, został zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Gru

Kolejny sukces Illii Smyrnova!

Tym razem nasz uczeń przeszedł do etapu rejonowego w Konkursie Geograficznym. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Gru

Sukces naszej szkoły w konkursie angielskiego i francuskiego

Uczeń Międzykulturowego Gimnazjum „World Around”,  Illia Smyrnov przeszedł do etapu rejonowego w dwóch konkursach: Konkursie Języka Francuskiego i Konkursie Języka Angielskiego. Gratulujemy! Illia Smyrnov from World Around Intercultural Middle School qualified for the regional stage of the interschool foreign language contests in English and French. Congratulations!