Szkoła Podstawowa
PLAN LEKCJI KL. I MSP

Gimnazjum
PLAN LEKCJI KL. 2 MG_ENGLISH (pobierz)

 

MIĘDZYKULTUROWA SZKOŁA PODSTAWOWA W KRAKOWIE

PLAN LEKCJI – WYCHOWANIE FIZYCZNE  ROK SZK. 2017/2018

 

KLASA VII AM

 

  • WF – SALA GIM.. (UL. LITEWSKA 34)                   – 15:45 – 17:15  – CZWARTEK (CHŁOPCY)
  • WF – SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8)                        – 15:55 – 17:25  – PONIEDZIAŁEK  (DZIEW.)
  • WF – KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34)                        – 15:45 – 17:15  – WTOREK (DZIEW. + CHŁ.)
  • WF – SIATKÓWKA  (UL. UL. LITEWSKA 34)        – 15:45 – 17:15  – ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
  • PŁYWANIE (UL. RAKOWICKA 27)                        – 08:30 –  09:15 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
  • BOWLING (AL. POKOJU 44  PLAZA)                    – 16:00 – 17:00  – PONIEDZ.  (DZ. + CHŁ.)
  • PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65)                 – 12:00 – 14:00  – SOBOTA (DZ. + CHŁ.)
  • WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1)                     – 15:30 – 16:15  –  PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
  • TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1)                               – 15:30 – 16:15 –  ŚR., PT., (D+CH)
  • SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7)                             – 16:00  – 17:00 – PON, WT, ŚR, CZW. (D+CH)

 

KLASA VII BM

 

  • WF – SALA GIM.. (UL. LITEWSKA 34)                   – 15:45 – 17:15  – CZWARTEK (CHŁOPCY)
  • WF – SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8)                        – 15:55 – 17:25  – PONIEDZIAŁEK  (DZIEW.)
  • WF – KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34)                        – 15:45 – 17:15  – WTOREK (DZIEW. + CHŁ.)
  • WF – SIATKÓWKA  (UL. UL. LITEWSKA 34)        – 15:45 – 17:15  – ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
  • PŁYWANIE (UL. RAKOWICKA 27)                        – 08:30 –  09:15 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
  • BOWLING (AL. POKOJU 44  PLAZA)                    – 16:00 – 17:00  – PONIEDZ.  (DZ. + CHŁ.)
  • PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65)                 – 12:00 – 14:00  – SOBOTA (DZ. + CHŁ.)
  • WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1)                     – 15:30 – 16:15  –  PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
  • TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1)                               – 15:30 – 16:15 –  ŚR., PT., (D+CH)
  • SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7)                             – 16:00  – 17:00 – PON, WT, ŚR, CZW. (D+CH)

 

 

UWAGA !

 

  • WYJŚCIE NA SALĘ GIMNASTYCZNĄ, SIATKÓWKĘ I KOSZYKÓWKĘ Z KORYTARZA NA DOLE O GODZ. 15:25 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF. POWRÓT –
  • WYJŚCIE NA BOWLING Z KORYTARZA NA DOLE O GODZ. 15:25 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF. POWRÓT –
  • PRZYJAZD NA PŁYWALNIĘ

POWRÓT Z PŁYWALNI WYNAJĘTYM AUTOBUSEM POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF.

  • PIŁKA NOŻNASOBOTA – GRAMY NA ORLIKU UL. URZĘDNICZA 65 LUB W HALI                   W ZIELONKACH (ZIMA). PRZYJAZD I POWRÓT –
  • WSPINACZKA – W WYBRANY PRZEZ UCZNIA DZIEŃ. WYJŚCIE Z KORYTARZA NA DOLE O GODZ. 15:25 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF. POWRÓT –
  • TANIEC – W WYBRANY PRZEZ UCZNIA DZIEŃ. WYJŚCIE Z KORYTARZA NA DOLE O GODZ. 15:25 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF. POWRÓT –
  • SQUASH – W WYBRANY PRZEZ UCZNIA DZIEŃ, WYJŚCIE Z KORYTARZA NA DOLE O GODZ. 15:25 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF. POWRÓT –

 

 

MIĘDZYKULTUROWE GIMNAZJUM W KRAKOWIE

PLAN LEKCJI – WYCHOWANIE FIZYCZNE ROK SZK. 2017/2018

 

 

KLASA II MG

 

  • WF – SALA GIM.. (UL. LITEWSKA 34)                   – 15:45 – 17:15  – CZWARTEK (CHŁOPCY)
  • WF – SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8)                        – 15:55 – 17:25  – PONIEDZIAŁEK  (DZIEW.)
  • WF – KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34)                        – 15:45 – 17:15  – WTOREK (DZIEW. + CHŁ.)
  • WF – SIATKÓWKA  (UL. UL. LITEWSKA 34)        – 15:45 – 17:15  – ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
  • PŁYWANIE (UL. RAKOWICKA 27)                        – 08:30 –  09:15 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
  • BOWLING (AL. POKOJU 44  PLAZA)                    – 16:00 – 17:00  – PONIEDZ.  (DZ. + CHŁ.)
  • PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65)                 – 12:00 – 14:00  – SOBOTA (DZ. + CHŁ.)
  • WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1)                     – 15:30 – 16:15  –  PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
  • TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1)                               – 15:30 – 16:15 –  ŚR., PT., (D+CH)
  • SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7)                             – 16:00  – 17:00 – PON, WT, ŚR, CZW. (D+CH)

 

UWAGA !

 

  • WYJŚCIE NA SALĘ GIMNASTYCZNĄ, SIATKÓWKĘ I KOSZYKÓWKĘ Z KORYTARZA NA DOLE O GODZ. 15:25 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF. POWRÓT –
  • WYJŚCIE NA BOWLING Z KORYTARZA NA DOLE O GODZ. 15:25 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF. POWRÓT –
  • PRZYJAZD NA PŁYWALNIĘ

POWRÓT Z PŁYWALNI WYNAJĘTYM AUTOBUSEM POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF.

  • PIŁKA NOŻNASOBOTA – GRAMY NA ORLIKU UL. URZĘDNICZA 65 LUB W HALI                   W ZIELONKACH (ZIMA). PRZYJAZD I POWRÓT –
  • WSPINACZKA – W WYBRANY PRZEZ UCZNIA DZIEŃ. WYJŚCIE Z KORYTARZA NA DOLE O GODZ. 15:25 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF. POWRÓT –
  • TANIEC – W WYBRANY PRZEZ UCZNIA DZIEŃ. WYJŚCIE Z KORYTARZA NA DOLE  O GODZ. 15:25 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF. POWRÓT –
  • SQUASH – W WYBRANY PRZEZ UCZNIA DZIEŃ, WYJŚCIE Z KORYTARZA NA DOLE O GODZ. 15:25 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF. POWRÓT –