Obóz integracyjny

Obóz integracyjny

Serdecznie zapraszamy wszystkich pierwszoklasistów na obóz integracyjny, który odbędzie się w dniach 29.08 – 31.08. 2016 r. w Zakrzowie koło Wadowic.

  1. Wyjazd do Zakrzowa w dniu 29 sierpnia (poniedziałek) o godz. 10.00 z parkingu usytuowanego naprzeciwko Bazyliki OO. Karmelitów przy ul. Karmelickiej. Powrót na to samo miejsce w dniu 31 sierpnia (środa) po obiedzie, godz. 15.00.
  2. Jedno z Rodziców proszone jest o pisemne wyrażenie zgody na wyjazd (druk w załączeniu). Prosimy, aby uczniowie zabrali ze sobą zgody na wyjazd na miejsce zbiórki.
  3. Pani psycholog prosi każdego ucznia o zabranie na wyjazd następujących rzeczy: strój sportowy (wraz z dowolnym sprzętem w zależności od zainteresowań), pisaki, nożyczki, klej, długopis, przybory do szycia, zeszyt w kartkę 16-kartkowy, dowolne swoje zdjęcie, ulubione czasopismo i kawałek materiału w ulubionym kolorze (1-1,5 m).
  4. Podczas pobytu w Zakrzowie uczniowie dokonywać będą prezentacji (indywidualnie lub w grupach)  na temat zainteresowań lub marzeń.

 

Międzykulturowa Szkoła Podstawowa “Otwarty Świat” (World Around Intercultural Primary School) operates within a larger educational institution (Prywatne Akademickie Centrum Kształcenia) that has been operating in Krakow for over twenty years, and five years ago opened a primary school.