Witamy na stronie szkoły podstawowej WORLD AROUND SCHOOL

Witamy w progach Międzykulturowej Szkoły Podstawowej „World Around”, która oferuje kontynuację nauki w anglojęzycznym liceum (IB World School No. 006265), tworząc tym samym spójny i innowacyjny program nauczania międzykulturowego na wszystkich etapach edukacji.

Misja szkoły

Klasy IV-VIII

Kadra pedagogiczna

System oceniania

Rozkład zajęć

Oferta edukacji

Dołącz do najlepszej szkoły międzykulturowej w Małopolsce!

  REKRUTACJA  

Szkoła podstawowa / Primary School

MSP „Otwarty Świat” (ang. World Around Intercultural Primary School) powstała w 2016 roku jako część Prywatnego Akademickiego Centrum Kształcenia, dużej instytucji edukacyjnej, która działa na krakowskim rynku oświatowym od niemal trzydziestu lat, pod dyrekcją Jerzego Waligóry – doktora hab. nauk humanistycznych, historyka literatury polskiej.

Gdy nasze liceum (VIII PALO) przystąpiło do programu Matury Międzynarodowej IB DP jako IB World School no. 6265 naturalnym stało się dążenie, aby w ramach naszej instytucji powstała placówka oferująca międzynarodowy program edukacyjny w języku angielskim również na wcześniejszym etapie szkolnym. Dlatego też od początku przyświeca nam wizja oparta o najwyższe międzynarodowe standardy oświatowe, które wdrożyliśmy wybierając programy i-Primary Curriculum (kl. I-VI) i i-Lower-Secondary Curriculum (kl. VI-VIII) opracowane przez Pearson Edexcel.

 

Lokalizacja placówki i dane kontaktowe

World Around Intercultural Primary School
MSP „Otwarty Świat” im. F. Chopina

Klasy I – VI

ul. Batorego 1, 31-135 Kraków
tel. +48 886 639 399
e-mail: biuro@worldaroundschool.edu.pl

Klasa VII – VIII

ul. Karmelicka 45, 31-128 Kraków
tel. +48 12 633 96 57
e-mail: sekretariat@pack.edu.pl

Sekretariat czynny codziennie od godz. 8:00 do 16:00

2023
cze

„CO W STAWIE PISZCZY?” / „WHAT WHISPERS IN THE POND?”

Instytut Ochrony Przyrody PAN / Institute of Nature Conservation of the Polish Academy of Sciences
2023
cze
2023
cze