Witamy na stronie szkoły podstawowej WORLD AROUND SCHOOL

Witamy w progach Międzykulturowej Szkoły Podstawowej „World Around”, która oferuje kontynuację nauki w anglojęzycznym liceum (IB World School No. 006265), tworząc tym samym spójny i innowacyjny program nauczania międzykulturowego na wszystkich etapach edukacji.

Misja szkoły

Klasy IV-VIII

Kadra pedagogiczna

System oceniania

Rozkład zajęć

Oferta edukacji

Dołącz do najlepszej szkoły międzykulturowej w Małopolsce!

  REKRUTACJA  

Szkoła podstawowa / Primary School

World Around Intercultural Primary School to niezależna szkoła prywatna o uprawnieniach szkoły publicznej. Wchodzi w skład większej instytucji (Prywatne Akademickie Centrum Kształcenia), która działa na krakowskim rynku edukacyjnym od ponad dwudziestu lat, a w 2008 roku otworzyła Prywatną Szkołę Podstawową Academos, co pozwoliło nam oferować kompleksowe usługi edukacyjne na poziomie podstawowym i licealnym. Organem założycielskim szkół jest Jerzy Waligóra – doktor hab. nauk humanistycznych, historyk literatury polskiej.

Gdy nasze liceum (VIII PALO) przystąpiło do programu Matury Międzynarodowej IB DP (jako IB World School no. 6265) naturalnym stało się dążenie, aby pozostałe szkoły również włączyły do swojej oferty międzynarodowe programy edukacyjne. Dlatego też od początku przyświeca nam wizja edukacyjna oparta o najwyższe międzynarodowe standardy oświatowe, którym hołduje Pearson Edexcel i International Baccalaureate Organization (IBO).

Lokalizacja placówki i dane kontaktowe

World Around Intercultural Primary School
Międzykulturowa Szkoła Podstawowa „World Around”

Klasy I – IV

ul. Batorego 1, 31-135 Kraków
tel. +48 886 639 399
e-mail: biuro@worldaroundschool.edu.pl

Klasa V – VIII

ul. Karmelicka 45, 31-128 Kraków
tel. +48 12 633 96 57
e-mail: sekretariat@pack.edu.pl

Sekretariat czynny codziennie od godz. 8:00 do 16:00