Wielki sukces koszykarek – obroniły tytuł mistrzyń Krakowa. III miejsce koszykarzy.

Cieszymy się bardzo z sukcesu koszykarek, które w XX Edycji Zawodów Sportowych Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Szkół Inspiracja 2018 okazały się zdecydowanie najlepsze, odnosząc komplet zwycięstw. Tytuł mistrzowski wywalczyły dziewczęta w składzie: Maria Pacyna, Justyna Suchoń, Anna Twardowska, Zuzanna Praszczyk, Kornelia Reinfuss i Zuzanna Rumian.

Świetnie zagrali również chłopcy, którzy zdobyli tytuł II wicemistrzów Krakowa. Drużyna grała w składzie: Szymon Leśniak, Karim Saif, Adam Nowak, Andrew Kissell, Mateusz Tkaczyński, Maciej Niemirowicz, Maksymilian Mazgaj, Kaleb Hesskew, Mikołaj Jachowicz i Szymon Schmidt.

Serdeczne gratulacje!

Międzykulturowa Szkoła Podstawowa “Otwarty Świat” (World Around Intercultural Primary School) operates within a larger educational institution (Prywatne Akademickie Centrum Kształcenia) that has been operating in Krakow for over twenty years, and five years ago opened a primary school.