Wydarzenia szkolne

Aktualne wydarzenia. Zobacz co ciekawego dzieje się w naszej szkole. Wydarzenia w szkole. Wydarzenia bieżące. Wycieczki szkolne.

mar

„CO W STAWIE PISZCZY?” / „WHAT WHISPERS IN THE POND?”

Instytut Ochrony Przyrody PAN / Institute of Nature Conservation of the Polish Academy of Sciences

Charytatywny kiermasz świąteczny

Z inicjatywy klasy 2a, przy wsparciu rodziców tejże klasy oraz Pani wychowawczyni, w dniach 18-19 grudnia  2023 r., w godzinach 15:30-17:30,  w naszej szkole odbędzie się kiermasz świąteczny. Cały dochód z kiermaszu zostanie przekazany na cel charytatywny jakim jest wsparcie  w leczeniu i funkcjonowaniu Gabrysi Wojtasik – młodej dziewczyny, która od urodzenia walczy o lepsze życie.  […]

Ranking małopolskich szkół podstawowych

Już drugi rok z rzędu nasza szkoła uplasowała się na drugim miejscu wśród ponad 1100 szkół w rankingu małopolskich szkół podstawowych.

Konkursy kuratoryjne / Competitions

Z dumą i radością informujemy, że troje naszych uczniów zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego konkursów kuratoryjnych. We are happy and proud to announce that three students have made it to the final stage of competitions organized by the local Board of Education.

Sukces w Olimpiadzie Historycznej!

Z dumą informujemy, że nasza uczennica kl. VII, Zosia Urbaniec, zakwalifikowała się do III, ogólnopolskiego, etapu Olimpiady historycznej.  We are proud to announce that Zosia Urbaniec, a Year 7 student, has made it through to the final natinal stage of the History competition.