dyżury nauczycieli / teachers’ office hours

rok szkolny 2021/2022 / school year of 2021/2022

Nauczyciel Termin dyżuru: dzień, godzina, miejsce
Teacher’s name Date: day, time, address
1
mgr Bożena Barańska    
poniedziałek/Monday 8:50-9:20, Karmelicka 45
2
mgr Wiktor Bardan         
poniedziałek/Monday 9:50-10:20, Karmelicka 45
3
mgr Anna Bigosz
poniedziałek/Monday, 12:25-12:55, Sobieskiego 3
4
mgr Fabiola Bilecka        
poniedziałek/Monday, 12:00-12:30 Batorego 1
5
mgr Urszula Birek
poniedziałek/Monday, 8:00-8.30, Batorego 1
6
Laura Bonney
poniedziałek/Monday, 14.10-14.30, Batorego 1
7
mgr Justyna Burda
środa/Wednesday, 9:45-10.15, Sobieskiego 3
8
mgr Monika Burzyńska
 poniedziałek/Monday, 15:30-16:00, Batorego 1
9
  dr Małgorzata Czapla
wtorek/Tuesday 9.45-10.15, Karmelicka 45
10
mgr Aleksandra Czyrek
wtorek/Tuesday, 11:00-11:30, Batorego 1
11
mgr Rafał Domagalski  
poniedziałek/Monday 10:40-11:10, Karmelicka 45
12
mgr Żaneta Dyląg          
czwartek/Thursday   12:50-13:20, Karmelicka 45
13
mgr Bartosz Jakubek
poniedziałek/Monday, 13.00 – 13.30, Karmelicka 45
14
mgr Patrycja Kaczmarczyk
środa/Wednesday, 14:00-14:30, Batorego 1
15
mgr Marta Kluk
poniedziałek/Monday, 15:30-16:00, Batorego 1
16
mgr Krzysztof Kordylewski
czwartek/Thursday   15:00-15:30 , Batorego 1
17
mgr Elżbieta Kokoszka
poniedziałek/Monday 15:00-15:30, Batorego 1
18
mgr Anna Kubica
poniedziałek/Monday, 9:45-10:15, Sobieskiego 3
19
mgr Marta Kontny        
środa/Wednesday, 13:15-13.45, Sobieskiego 3
20
mgr Joanna Kozień       
środa/Wednesday, 15:00-15:30, Batorego 1
21
mgr Anna Kubica          
poniedziałek/Monday 9:45-10:15, Sobieskiego 3
22
mgr Grażyna Kurzeja
środa/Wednesday, 11:00-11:30, Karmelicka 45
23
dr Urszula Lewczuk-Jodłowiec
wtorek/Tuesday 8:50-9:20, Karmelcika 45
24
mgr Krzysztof Lichoń
poniedziałek/Monday11:40-12:10, Sobieskiego 3
25
dr Patrycja Łuszcz-Świdecka
środa/Wednesday, 10:40-11:15, Batorego 25
26
mgr Krzysztof Maj
piątek/Friday, 13:15-13:45, Batorego 1
27
mgr Natalia Micygała
środa/Wednesday, 10:40-11:15, Karmelicka 45
28
mgr Wojciech Micygała
piątek/Friday, 11:35-12:05, Karmelicka 45
29
mgr Magdalena Mikowska
poniedziałek/Monday11:40-12:10, Karmelicka 45
30
Paul Minshull   poniedziałek
poniedziałek/Monday11:40-12:10, Batorego 1
31
mgr Angelika Miroń
 czwartek/Thursday, 11:40-12:15, Karmelicka 45
32
Alexander Montgomery
poniedziałek/Monday, 13:00-13:30, Batorego 1
33
mgr Maria Musiał
poniedziałek/Monday 10:00-10:30, Karmelicka 45
34
mgr Piotr Olejnik
poniedziałek/Monday 19:00-19:30, Karmelicka 45
35
mgr Violetta Philipps
piątek/Friday, 9:00-9:30, Karmelicka 45
36
dr Magdalena Piszczek
środa/Wednesday, 9:40-10:15, Sobieskiego 3
36
mgr Karolina Rachwał
wtorek/Tuesday, 8:50-9:20, Sobieskiego 3
38
mgr Ewelina Różycka-Dudek
wtorek/Tuesday, 9:00-9:30, Batorego 1
39
dr inż. Janusz Rybarski
poniedziałek/Monday 10:30-11:15, Karmelicka 45
40
mgr Iryna Sarga   
środa/Wednesday, 15:00-15.30, Karmelicka 45
41
mgr Dominika Słowik  
wtorek/Tuesday, 14:00-14:30, Batorego 1
42
mgr Agata Starzak
wtorek/Tuesday 15:00-15:30, Karmelcika 45
43
mgr Mirosław Starzak
wtorek/Tuesday 13:00-13:30, Karmelcika 45
44
mgr Joanna Szydełko             
czwartek/Thursday, 9:45-10:15, Karmelicka 45
45
mgr Dorota Tomalska
środa/Wednesday, 10:35-11:05, Karmelicka 45
46
mgr Agata Twardowska
poniedziałek/Monday 12:50-13:20, Karmelicka 45
47
dr Radosław Uliszak
czwartek/Thursday   10:00-10:30, Karmelicka 45
48
mgr Joanna van der Brug
poniedziałek/Monday 15:30-16:00, Karmelicka 45
49
mgr Elżbieta Wadowska
piątek/Friday, 13:00-13:30, Karmelicka 45
50
Heather Whitefield
czwartek/Thursday   14:00-14:30, Batorego 1
51
mgr Alicja Wielgórska
piątek/Friday, 9:00-9:30, Karmelicka 45
52
mgr Magdalena Wierzgacz
wtorek/Tuesday, 9:00-9:30 Sobieskiego 3
53
mgr Marcin Wierzgacz
wtorek/Tuesday, 9:00-9:30 Sobieskiego 3
54
mgr Patryk Własiuk
poniedziałek/Monday 10:35-11:05, Karmelicka 45
55
mgr Wojciech Zalewski   
poniedziałek/Monday 10:30-11:00, Karmelicka 45