dyżury nauczycieli

Międzykulturowa Szkoła PODSTAWOWA „OTWARTY ŚWIAT”

rok szkolny 2017/2018

 

mgr Tomasz Bieńkowski środa 11.25 – 11.55
dr Tadeusz Borucki środa 9.00 – 11.00
mgr Katarzyna Gucwa-Zielińska wtorek 14.45 – 15.15
mgr Piotr Kasprzak wtorek 12.45 – 13.30
mgr Dorota Konior wtorek 14.30 – 15.00
mgr Krzysztof Kordylewski środa 10.00 – 10.30
mgr Anna Kubica poniedziałek 11.20 – 11.50
mgr Katarzyna Kudla środa 14.00 – 14.30
mgr Urszula Lewczuk-Jodłowiec środa 13.50 – 14.20
mgr Dagmara Mączka środa 10.00 – 10.30
mgr Wojciech Micygała wtorek 10.45 – 11.15
mgr Magdalena Mikowska wtorek 10.40 – 11.10
mgr Michał Musielak środa 10.40 – 11.10
mgr Natalia Olszewska poniedziałek 11.30 – 12.30
mgr Agata Osmenda środa 17.00 – 17.30
mgr Violetta Philipps piątek 9.00 – 9.30
mgr Alicja Rozpędzka poniedziałek 9.00 – 9.30
dr Paweł Sporek czwartek 10.00 –10.30
mgr Agata Starzak czwartek 14.35 – 15.05
mgr Mirosław Starzak czwartek 14.35 – 15.05
mgr Marcin Surówka poniedziałek 10.00 – 10.30
mgr Joanna Szydełko piątek 11.25 – 12.00
mgr Bogumiła Śpiechowicz wtorek 10.00 – 10.30
dr Radosław Uliszak środa 13.00 – 13.30
mgr Alicja Wielgórska piątek 9.20 – 9.50
mgr Marcin Wierzgacz piątek 9.10 – 9.40
dr Zofia Wojtusik poniedziałek 9.30 – 10.00
mgr Diana Zakrzewska poniedziałek 15.30 – 16.00

 

dyżury nauczycieli

Międzykulturowe Gimnazjum „otwarty świat”

rok szkolny 2017/2018

 

mgr Małgorzata Berkowicz-Małek poniedziałek 8.50 – 9.20
mgr Tomasz Bieńkowski środa 11.25 – 11.55
dr Tadeusz Borucki środa 9.00 – 11.00
dr Jan Burnatowski poniedziałek 13.45 – 14.15
mgr Katarzyna Gucwa-Zielińśka wtorek 14.45 – 15.15
mgr Krzysztof Kędziora piątek 10.40 – 11.10
mgr Anna Kubica poniedziałek 11.20 – 11.50
mgr Katarzyna Kudla środa 14.00 – 14.30
mgr Urszula Lewczuk-Jodłowiec środa 13.50 – 14.20
dr Patrycja Łuszcz-Świdecka czwartek 12.50 – 13.35
mgr Wojciech Micygała wtorek 10.45 – 11.15
mgr Magdalena Mikowska wtorek 10.40 – 11.10
mgr Maria Musiał czwartek 13.00 – 13.45
dr Zbigniew Orbik poniedziałek 11.30 – 12.00
mgr Tomasz Pałuk poniedziałek 8.15 – 8.45
mgr Violetta Philipps piątek 9.00 – 9.30
mgr Katarzyna Sawicka wtorek 14.30 – 15.00
mgr Karolina Spyrka wtorek 10.40 – 11.10
mgr Agata Starzak czwartek 14.35 – 15.05
mgr Mirosław Starzak czwartek 14.35 – 15.05
mgr Marcin Surówka poniedziałek 10.00 – 10.30
dr Radosław Uliszak środa 13.00 – 13.30
mgr Alicja Wielgórska piątek 9.20 – 9.50
mgr Marcin Wierzgacz piątek 9.10 – 9.40
mgr Diana Zakrzewska poniedziałek 15.30 – 16.00