Franek Siwek dwukrotnym wicemistrzem Krakowa w pływaniu

Z radością informujemy, że Franek Siwek zdobył dwa srebrne medale w zawodach pływackich w ramach XX Edycji Zawodów Sportowych Krakowskich Szkół Niepublicznych o Puchar Szkół „Inspiracja”, które odbyły się 17.05.2018 r na basenie Kolna w Krakowie. Franek 50 m stylem klasycznym przepłynął w 39,71, a na 100 m stylem zmiennym uzyskał  1.31,39.  Te rezultaty to Jego nowe rekordy życiowe.

Świetnie spisała się również Oliwia Buczyńska, która zdobyła brązowy medal na 50 m stylem dowolnym z czasem 39,74. Ponadto Olaf Lebitko był V na tym samym dystansie.

Serdecznie gratulujemy!

Międzykulturowa Szkoła Podstawowa “Otwarty Świat” (World Around Intercultural Primary School) operates within a larger educational institution (Prywatne Akademickie Centrum Kształcenia) that has been operating in Krakow for over twenty years, and five years ago opened a primary school.