Aktualności

lis
14

Egzamin 8-klasisty / Year 8 final examination

Szczegółowe informacje i aktualne komunikaty na temat egzaminu 8-klasisty znajdą Państwo na stronach Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie.

DETAIL
paź
20

Co w stawie piszczy? / What whispers in the pond?

Konferencja i warsztaty w Instytucie Ochrony Przyrody PAN. Conference and workshop organized at Institute of Nature Conservation of the Polish Academy of Sciences.

DETAIL
paź
17

Biała szkoła / Winter camp

Obóz narciarsko-snowboardowy / Skiing and snowboarding camp

DETAIL
paź
17

II miejsce w Krakowie!

Z dumą i radnością informujemy, że nasi uczniowie już drugi rok z rzędu zajęli II miejsce w rankingu wyników egzaminu ósmoklasisty przeprowadzonego w maju 2022 r. Serdecznie gratulujemy!

DETAIL
gru
20

Przerwa świąteczna

Uprzejmie informujemy, że w trakcie przerwy świątecznej nasze sekretariaty pracują w zmienionych godzinach.

DETAIL
gru
16

Sukcesy sportowe!

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom, Nataszy Filipiak i Ignacemu Wójcikowi sukcesów w I Małopolskich Zawodach Strzeleckich z Urządzeń Pneumatycznych i Laserowych dla młodzieży szkolnej.

DETAIL
lis
17

MKJA – etap rejonowy

Z radością informujemy, że czworo uczniów kl. VIII zakwalifikowało się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

DETAIL
wrz
30

Pasowanie Pierwszaków / Year 1 Swearing-in Ceremony

W tym roku Dzień Edukacji Narodowej (14 października) postanowiliśmy świętować w najlepszy sposób organizując pasowanie na ucznia w klasach pierwszych. Już nie możemy się doczekać. This year we decided to celebrate Teacher's Day (14th October) by organizing Year 1 Swearing-in Ceremony. We simply cannot wait.
DETAIL