Przerwa świąteczna

Uprzejmie informujemy, że w trakcie przerwy świątecznej nasze sekretariaty pracują w zmienionych godzinach.

Sukcesy sportowe!

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom, Nataszy Filipiak i Ignacemu Wójcikowi sukcesów w I Małopolskich Zawodach Strzeleckich z Urządzeń Pneumatycznych i Laserowych dla młodzieży szkolnej.

MKJA – etap rejonowy

Z radością informujemy, że czworo uczniów kl. VIII zakwalifikowało się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Nasi Laureaci!

Z radością informujemy, że laureatami (z wynikami powyżej 80% uzyskanych punktów) tegorocznej edycji Olimpiady zostali uczniowie i uczennice klas VIII: Julia Devault (która jest też finalistką Małopolskiego Konkursu), Idalia Wnęk-Byrdy i Oskar Knuplerz pod opieką naukową Pani Joanny Szydełko.