Sukces w Olimpiadzie Historycznej!

Z dumą informujemy, że nasza uczennica kl. VII, Zosia Urbaniec, zakwalifikowała się do III, ogólnopolskiego, etapu Olimpiady historycznej.  We are proud to announce that Zosia Urbaniec, a Year 7 student, has made it through to the final natinal stage of the History competition.

Egzamin 8-klasisty / Year 8 final examination

Szczegółowe informacje i aktualne komunikaty na temat egzaminu 8-klasisty znajdą Państwo na stronach Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie.

Co w stawie piszczy? / What whispers in the pond?

Konferencja i warsztaty w Instytucie Ochrony Przyrody PAN. Conference and workshop organized at Institute of Nature Conservation of the Polish Academy of Sciences.

Biała szkoła / Winter camp

Obóz narciarsko-snowboardowy / Skiing and snowboarding camp

II miejsce w Krakowie!

Z dumą i radnością informujemy, że nasi uczniowie już drugi rok z rzędu zajęli II miejsce w rankingu wyników egzaminu ósmoklasisty przeprowadzonego w maju 2022 r. Serdecznie gratulujemy!

Przerwa świąteczna

Uprzejmie informujemy, że w trakcie przerwy świątecznej nasze sekretariaty pracują w zmienionych godzinach.