Full Width Blog

Sie
25

2 miejsce w rankingu! / We are runners-up!

Z dumą i radością informujemy, że … / We are very happy and proud to announce that …

DETAIL
Maj
11

NASI LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W R. SZK. 2019/20

UCZNIOWIE MIĘDZYKULTUROWEJ  SZKOŁY PODSTAWOWEJ „OTWARTY ŚWIAT” IM. F. CHOPINA – LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W R. SZK. 2019/20 MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY HUBERT DZIAŁO – FINALISTA OPIEKA: MGR ALICJA ROZPĘDZKA MAŁOPOLSKI KONKURS Z FIZYKI HUBERT DZIAŁO – FINALISTA OPIEKA: MGR WIKTOR BARDAN MAŁOPOLSKI KONKURS BIOLOGICZNY MARLENA PATER – LAUREATKA HANNA WÓJCIK – FINALISTKA OPIEKA: MGR […]

DETAIL
Maj
07

Nasza uczennica finalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów

Z przyjemnością informujemy, że Maria Siewierska została finalistką I Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego  Juniorów. Serdecznie gratulujemy Uczennicy i Nauczycielce mgr Angelice Miroń. 

DETAIL
Maj
05

Wiosenna puszcza. / A spring forest.

Wiosna zawitała już  do nas na dobre. / Spring is finally here to stay. Wyruszamy na wiosenną, wirtualną wycieczkę do puszczy pod bacznym okiem Pani Uli. Let’s go for a virtual walk in a spring forest. Ms Birek will guide us on our quest.

DETAIL
Kwi
29

Z inicjatywy Wicedyrektor mgr Anny Krzemińskiej-Kaczyńskiej oraz mgr Doroty Tomalskiej zorganizowany został w naszych szkołach konkurs PORTRET-ŻYWY OBRAZ. Jury konkursu postanowiło przyznać następujące nagrody: 1. miejsce Marlena Pater (kl. 8A Międzykulturowa Szkoła Podstawowa „Otwarty Świat” im. F. Chopina) – Picasso „Złota muza” 2. miejsce Brygida Kania (kl. 4C Prywatna Szkoła Podstawowa Academos im. E. Niziurskiego) – Vermeer van Delft ” Młoda dziewczyna z dzbanem wody” 3. miejsceUrszula […]

DETAIL
Sty
22

Nasi uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2019/20

UCZNIOWIE MIĘDZYKULTUROWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ „OTWARTY ŚWIAT” ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W R. SZK. 2019/20  MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY HUBERT DZIAŁO MICHAŁ PTAK OPIEKA: MGR ALICJA  ROZPĘDZKA MAŁOPOLSKI KONKURS FIZYCZNY HUBERT DZIAŁO OPIEKA: MGR WIKTOR BARDAN MAŁOPOLSKI KONKURS BIOLOGICZNY MARLENA PATER HANNA WÓJCIK OPIEKA: MGR AGATA TWARDOWSKA MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO MARLENA PATER HANNA WÓJCIK [...]
DETAIL
Gru
19

Nasi uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego olimpiady

UCZNIOWIE MIĘDZYKULTUROWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ OTWARTY ŚWIAT ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU REJONOWEGO OLIMPIADY MATEMATYCZNEJ JUNIORÓW: HUBERT DZIAŁO

DETAIL
Gru
09

Nasi uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych i tematycznych

UCZNIOWIE MIĘDZYKULTUROWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ „OTWARTY ŚWIAT” ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU REJONOWEGO KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH I TEMATYCZNYCH W R. SZK. 2019/2020 MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY HUBERT DZIAŁO MILENA KOSTRZEWSKA MARLENA PATER MICHAŁ PTAK OLGA WALKOWSKA ANTONIO WICHEREK HANNA WÓJCIK MAŁOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY HUBERT DZIAŁO MIKOŁAJ SOCHA OLGA WALKOWSKA MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO MARLENA PATER EMILIA STOPKA MAŁOPOLSKI KONKURS Z […]

DETAIL