Ranking małopolskich szkół podstawowych

Już drugi rok z rzędu nasza szkoła uplasowała się na drugim miejscu wśród ponad 1100 szkół w rankingu małopolskich szkół podstawowych.

Konkursy kuratoryjne / Competitions

Z dumą i radością informujemy, że troje naszych uczniów zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego konkursów kuratoryjnych. We are happy and proud to announce that three students have made it to the final stage of competitions organized by the local Board of Education.

Sukces w Olimpiadzie Historycznej!

Z dumą informujemy, że nasza uczennica kl. VII, Zosia Urbaniec, zakwalifikowała się do III, ogólnopolskiego, etapu Olimpiady historycznej.  We are proud to announce that Zosia Urbaniec, a Year 7 student, has made it through to the final natinal stage of the History competition.

Egzamin 8-klasisty / Year 8 final examination

Szczegółowe informacje i aktualne komunikaty na temat egzaminu 8-klasisty znajdą Państwo na stronach Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie.

Co w stawie piszczy? / What whispers in the pond?

Konferencja i warsztaty w Instytucie Ochrony Przyrody PAN. Conference and workshop organized at Institute of Nature Conservation of the Polish Academy of Sciences.

Biała szkoła / Winter camp

Obóz narciarsko-snowboardowy / Skiing and snowboarding camp

II miejsce w Krakowie!

Z dumą i radnością informujemy, że nasi uczniowie już drugi rok z rzędu zajęli II miejsce w rankingu wyników egzaminu ósmoklasisty przeprowadzonego w maju 2022 r. Serdecznie gratulujemy!

Przerwa świąteczna

Uprzejmie informujemy, że w trakcie przerwy świątecznej nasze sekretariaty pracują w zmienionych godzinach.
MORE NEWS